| andra3510 a întrebat:

Eu in aceasta vacanta vreau sa imi fac o conditie fizica foarte buna ( pentru fotbal). Eu m.am gandit sa alerg pe teren dar ce tip de exercitii sa mai fac specifice unui antrenament de fotbal. Eu trebuie sa ma antrenez pt preselectia la echipa. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru rezistenta incearca asta https://www.facebook.com/......174293597/
mai important e sa stii cu mingea, daca te vad ca nu esti bine pregatita fizic si ai talent te aleg oricum pentru ca cu antrenamentele lor te vei adapta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_Bodirlau_1990 a răspuns:

Trebuie sa faci muschi la abdomen, dar mai ales la picioare Fa genoflexiuni!(multe)