| adrianpetrican a întrebat:

Eu pun 10 meciuri pe bilet si astept sa dau lovitura! Cum sa dau lovitura ca nu stiu cum? Vreau sa castig un bilet de 10 meciuri!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine ca esti optimist. Daca vei castiga acel bilet cu 10 meciuri, ramane de vazut.

| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu: NU o sa dai "lovitura". Astea sunt aberatii de copii mici.

| Drimmero a răspuns:

Depinde pe ce meciuri vrei sa pui, care e cota finala si ce suma pui pe bilet, toate astea iti pot da castigul. Ia baga biletul aici sa-l verific si iti zic cam cat de sigur ar putea fi.

| johnnny123 a răspuns:

Important e ca vrei.

Este ca si cum ai sapa in fiecare zi cate o groapa la intamplare sperand ca la un moment dat vei gasi un cufar cu bani. Numai ca fiecare groapa te costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liverpool - Newcastle 1 solist
Metz- psg 2 solist
Mainz-bayern 2 solist
Parma -crotone
Astra -fc Argeș 1X
Real Madrid-betis 1 solist
Inter -verona 1X
Atalanta-verona
Fcsb - sepsi 1X

Sunt 9 meciuri

Apreciez dacă le câștigi pe toate dacă mi ai acorda o funda, ni am pierdut 5 minute din viata sa analizez meciurilehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atalanta -verona 1 solist
Parma-crotone 1 solist

| cfrtobias a răspuns (pentru adrianpetrican):

Eu vad doar 5 meciuri aici

| adrianpetrican explică (pentru cfrtobias):

10 meciuri sunt cu cota totala de 180

| cfrtobias a răspuns (pentru adrianpetrican):

Acolo is 10 echipe nu 10 meciuri