| Cozma_Bogdan_2000 a întrebat:

Eu sunt portar la fotbal.....si am o mica problema....stiu sa plonjez perfect dar mi e putin teama...ce sa fac...dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| EdiShadow a răspuns:

Iti e teama? Prietene stai linistit, asa eram si eu.

Cand o sa ai meciuri, o sa fii in stare sa-ti rupi capu, ca sa salvezi mingea, sa nu fie bagata in poarta. La antrenamente nu prea iti vine, dar le meciuri te asigur ca o sa te arunci si in cap, nu o sa mai gandesti.

2 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Nu te gandi ca poti pati ceva la impactul cu pamantul.

| Razwy123 a răspuns:

Concentreaza-te mai mult pe minge(sa o prinzi/respingi fara greseala)... dupa aceea cum cazi nu conteaza, nu e distanta mare pana joslaughing
nu iti face griji ca iti rupi mainile, coastele etc.laughing)