| gabriel112 a întrebat:

Am 16 ani 1.65m si sunt portar sh vreau sa va aud parerea voastra
Eu apar in poarta foarte bine mai ales in sala plonjez nu e problema dar nust ce sa fac ca vreau sa ma duc la o echipa de fotbal pe teren dar nust daca pot sa ajun la cele mai inalte mingi
sh nici nu stiu cat o sa mai cresc,
Voi ce ziceti sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o sa mai cresti, dar ca sa fi portar la fotbal trebuie sa ai minim 1, 75.
Daca te duci sa dai probe nu o sa te bage in seama antrenorul cand te vede.
Nu ai zis al ce sport esti portar daca esti la handbal poate mai ai o sansa.

| IustinDiac a răspuns:

Fa ce iti place si ai chef. Daca altceva ti se va potrivi mai bine vei avea chef de altceva.

| Serginiho a răspuns:

Poi ..pana pe la vreo 19-20 de ani mai cresti, poti sa te duci linistit.