| Alex25Dudu a întrebat:

Cum sa fac sa plonjez la fotbal eu sunt portar si nu pot plonja

Răspuns Câştigător
| MwahahaPSYCHOlaugh a răspuns:

Stai aplecat te arunci in partea din care vine mingea dar nu cu putere, incet dp care cazi ca un fulg foarte usor pe pamant.

PS: nu te arunca ca prostu ca te lovesti.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu te arunci. Trebuie sa nu iti fie teama ca te vei lovi.

| LimonadaBaa a răspuns:

Te arunci in partea in care se duce mingea.Ce-i asa de greu?happy

| Jokerh6662 a răspuns:

Frate nu e un secret e doar un instinct nu te poti numi portar daca nu plonjezi, pur si simplu te arunci. cum sa iti explic adica este din instinct trebuie sa ai putin curaj sa incepi de vreo cateva ori si dupa vine de la sine! happy Funda?

| Jokerh6662 a răspuns:

Trebuie sa incerci! Funda?

| GigiDin13 a răspuns:

Te arunci si gata

| Mădă2213 a răspuns:

Ai manusi Te ajuta la cordonare si trebuie sa uiti ca poti sa te lovesti trebuie sa fi doar tu si mingea