| cocolate a întrebat:

Exerciti de crestere in inaltime? va rog! multumesc! happy

12 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu s-au inventat inca, poti practica inot el de dezvolta succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereşte, nu există aşa ceva!

| FitnessTrainer a răspuns:

Nu exista...

| godzila007 a răspuns:

Ba da, încearcă sa stai mult timp agățat de o bara in poziție de tractiune!

| FitnessTrainer a răspuns (pentru godzila007):

Sper ca glumesti.

| cocolate explică:

Ceea ce vreau sa zic e ca fratemiu are 190, familia mea e detul de inalta

| FitnessTrainer a răspuns (pentru cocolate):

Atunci vei fi si tu inalta.

| cocolate explică (pentru FitnessTrainer):

Pai atunci, nu-mi ramane decat sa las timpul sa decida asupra inaltimii mele

| FitnessTrainer a răspuns (pentru cocolate):

Stai linistita, nu-ti face astfel de problemelaughing

| EuuRazvan1234 a răspuns:

Te prinzi de spalier (sau de o bara) si ridici genunchii la piept. Poti incepe in serii de 10, cam 5-6 serii pe zi, timp de o saptamana. Dar poti sa cresti numarul de serii sau numarul de ridicari pe serie, in functie de cat de mult iti permite corpul. Funda?

| FitnessTrainer a răspuns (pentru EuuRazvan1234):

Vrei funda si habar nu ai ce vorbesti. Cresterea in inaltime tine de genetic

| Cosmin86 a răspuns (pentru EuuRazvan1234):

Serios? Asa cresti in inaltime?

Esti doar un COPIL MIC care cere si el "funda" ca o femeie, nu?