| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani jumate si am inaltime 180-181 m, credeti ca pot sa iau macar 1.90 m inaltime,oricum vreau sa fac vara asta inot la greu si poate imi recomandati niste exerciti de crestere, ofer funda pls

3 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Exercitii de stretching, cardio si aerobicullaughing
Tractiuniile si inotu sigur iti va da rezultate.
Orcum pana la 21 de ani vei mai creste sigur.

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappynu pot sa garantez suta la suta, dar un prieten de-al meu care in copilarie era foarte scund facea tot felul de exercitii la bara:gen' cu picioarele prinse de bara incerca sa se ridice, statea asezat pe bara si de picioare isi lega tot felul de greutati...si asta chiar l-a ajutat; apoi mai stiu ca baschetul te ajuta mult sa te inaltithinking sper ca te-am ajutat

| sniper2998 a răspuns:

Inotul e baza ca sa te inalti, dar si tractiuniile sunt foarte bune, am 13 ani, 1.73 si fac flotari, abdomene si tractiuni si am crescut foarte rapid in inaltime si de asemenea sa dormi ziua 2-3 ore