| anonim_4396 a întrebat:

Fac fotbal de performanta si nu pot sa imi fac rezistenta adica obosesc in jumatate de ora
La viteza ii iau pe toti, la tehnica sunt printre cei mai buni si nu reusesc sa fiu titular din cauza ca obosesc repede
Cauza pentru ca am burtica nu burta un pic de grasime doar la burta.
Toata ziua mananc fructe sau shake de portocale cu banane facut de mine la bleder
Sau salata de fructe cu banane portocale si mere
Si mananc seara mancare obisnuita ca totusi sunt copil (14) si trebuie sa mananc ceva
Cum sa slabesc maxim 6 kg si sunt extrem de multumit(P.S. fara pastile sau infometare)

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Vorbeste cu antrenorul tau despre problema asta. El e singurul care te poate ajuta.

4 răspunsuri:
| VasileIon32 a răspuns:

Daca tu cu cateva kg in plus ii iei pe ceilalti la viteza, e vai si amar de echipa. Incearca sa faci seara abdomene si sa adaugi in fiecare zi cate 10 in plus. Si daca mai poti e bine sa faci alergari usoare. Pentru cardio.

| SirGilbert a răspuns (pentru VasileIon32):

Probabil echipa e formata din obezi, el fiind anorexic pe langa ei!

| RealBoss04 a răspuns (pentru VasileIon32):

Da vai si amar campioni pe judet...

| VasileIon32 a răspuns (pentru SirGilbert):

rolling on the floor))))))))))))