| Eugeniusu a întrebat:

Fac sala de 8 luni, iar in ultimul timp vreau sa ma antrenez tot mai mult. Dupa ce termin antrenamentul, merg acasa, mananc si dorm. Spre seara am chef sa fac flotari, din 3 serii fac 100 de flotari in aproximativ 10 minute. Are ceva daca fac in fiecare zi flotari, chiar daca fac si sala? Adica sunt doar 100 pe zi. Dau funda si vot, multumesc!

3 răspunsuri:
| nikname a răspuns:

Nu strica, dar atentie la odihna!

| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Daca faci sala destul de bine, nu e bine sa faci si acasa, in timpul acela muschii tai trebuie sa se recupereze. Ia sa faci un antrenament bun si nu o sa mai ai chef acasa.
Ce vrei, masa musculara sau forta?

| cutezuzi a răspuns:

Eu zic ca nu te afecteaza daca te hridatezi si te hranesti destul de mult.Si eu sunt sportiva si fac multa miscare.Si iti mai dau un sfat sa mananci multe fructe o sa iti dea mai multa energie si putere pentru antrenamente.