| Pleaca_Alinuş_1990 a întrebat:

Salut, am 1.65 si 50 de kg, se merita sa ma apuc de sala? am 15 ani

9 răspunsuri:
| DomnulKat a răspuns:

Logic că se merită.

| Ionel221 a răspuns:

Esti slabut, ar trebui sa mananci foarte mutl ca sa pui pe tine. Dar din ambitie se face orice.
Daca n-ai mai facut sala, prima data vei vedea o transformare radicala, daca te tii macar 1 luna si mananci bine.

| Pleaca_Alinuş_1990 explică (pentru Ionel221):

De mancat mananc ca un spart doar ca nu se prinde nu stiu de ce.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pleaca_Alinuş_1990):

Ce inseamna "ca un spart"? Cate fripturi mananci pe zi?

Cate farfurii cu orez si cartofi pe zi?

Mananci singur mai mult decat intreaga familie?

| Ionel221 a răspuns:

Exact, asculta o fata, ea stie mai bine ce e bine pentru sala laughing)

| Alexandra_Diana_2000 a răspuns:

Nu e bine să faci sală până nu împlineşti 18 ani pentru că eşti în creştere :*.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexandra_Diana_2000):

Si ce treaba are sala cu cresterea? Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?

| Alexandra_Diana_2000 a răspuns (pentru Cosmin86):

Are. Nu-s un copil mic care isi da cu parerea, stai linistit. Intereseaza-te sigur daca nu ma creziwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexandra_Diana_2000):

Ma interesez de ani de zile, ca doar fac de la 16 ani si acum am 28!

Uite:
http://hunkbody.ro/qa-trasul-de-fiare-imi-afecteaza-cresterea-in-inaltime/

S-a discutat deja de 1000 de ori asta, inclusiv cu specialisti si medici sportivi.

Doar COPIII MICI insista in continuare ca-ti "afecteaza" cresterea.