| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, care aveti abdomen cu patratele,sau in formare? vreau sa -mi dati si mie exercitii pentru abdomene, in 2-3-4 luni,cam asa vreau sa le obtin, sau nu stiu un abdomen cat de cat frumos si feminin.problema este ca am vreo 5 kg in plus dar o sa le dau repede jos, pe 13 septembrie ma apuc de alergat. pe mine ma intereseaza abdomenul momentan, la vara vreau sa arat bine tare hihihi big grin nu sunt inalta(1, 61) dar sunt frumusica happy multumesc anticipat! :* vreau multe multeeee raspunsuri, frumoaselor!

1 răspuns:
| Onisie_Andrei_1994 a răspuns:

Fatuca,fata,doamna,etc. eu nu sunt fata dar daca tu esti sigura ca dai jos grasimea atunci tot ce mai trebuie sa faci sunt cateva exercitii pentru mijloc, abdomen, muschii din lateralul lui si muschii inferiori ai spatelui, uite aici un link si pune-te pe treaba, bafta : http://sportsmedicine.about.com/......orkout.htm