| Viațafărăsens a întrebat:

Flotari sau bicicleta?
Ma gândesc ca pentru bărbați ajuta mai mult flotarile?
Am facut bicicleta vreo luna și s-au întărit muschii picioarelor și am făcut fund și atat.
Ajuta mai mult flotarile la îmbunătățirea generală a aspectului fizic?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bicicleta, fiindca ajuta toate grupele de muschi, imbunatateste vizbil nu doar aspectul fizic ci si psihicul.

| johnnny123 a răspuns:

Se exclud una pe alta? De ce nu poți să le faci pe amândouă?

| ReddY25 a răspuns:

Ambele dacă poți

| NisipLaMare a răspuns:

Daca esti profi la flotari faci in o mana si daca esti si mai profi bati din palme cand faci. Eeeei?

| Cosmin86 a răspuns (pentru NisipLaMare):

Daca esti profi faci intr-o mana sau cu bataie din palme si ai peste 100 kg.