| Ghost99 a întrebat:

Fotbal American sau Fotbal European? De ce?

12 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Mie nu imi place nici fotbalul european nici cel american. Pe de alta parte prefer Rugby-ul.

| KirigayaKirito a răspuns:

Fotbal European, in primul rand, la naiba, il iubesc.
Chiar daca de obicei mai mult ma uit!laughing Imi face placere si sa joc, sunt destul de violente amandoua, am primit multe picioare in cap la viata mea!laughing Dar prefer asa, decat sa sara o ditamai matahala pe mine. -_-

In plus, cel european are un aspect mai fain, da mai bine la public, zic eu, decat sa vad gorile imbracate in armura cum se alearga unele pe altele, mai bine vad ceva calumea, care stiu si eu sa joc si care imi face placere.

That's all!^^

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai european ca suntem europeni, nu?
plus ca noi avem rugby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal American vs Soccer sau Fotbal American vs Rugby?

| ReusxD a răspuns:

Fotbal European pentru ca ii mai misto ca fotbalul american happy

| AlcolicSmile123 a răspuns:

European, Americanii dau cu mana ca sunt CIUNGI! + American este mai violent.

| TTTeofiLLL a răspuns:

European,este mult mai usor de jucat si urasc si mingile ovale, acelea nu se mai numesc mingi.

| Ghost99 explică:

Parerea mea este ca fotbalul american este mult mult mai tare este mai masculin si nu se joaca atata teatru ca in cel european, nici macar nu se ating si ei se arunca pe jos foarte penibil, dar asta este parerea mea plus ca ai parte si de mai multa actiune

| RyanFlame98 a răspuns:

European

| 2handsUp a răspuns:

Cel european este mult mai tare

| mihaelanita a răspuns:

Fotbal european - este mai putin violent decat cel american, dar si cel american e bun pentru cei care iubesc actiunea.