| Dannakitty5544668 a întrebat:

FUNDA! Sall people`! Am o problema. (am 17 ani.) ce sa fac ca sa cuceresc iarasi un baiat deoarece m-am intilnit cu el.Si vad ca ii place de mine. dar imi face in ciuda cu diferite fete. Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| my323 a răspuns:

Pai prima modalitate invita-l sa va faceti temele impreuna sau invita-l la un suc impreuna asa la fetele alea o sa li se faca ciuda a doua modalitate cand nu e singur intreaba-l diferite chestii si vezi daca aveti lucruri in comun a treia modalitate fa-te foarte sexy si stai pe langa el a patra modalitate fa-l invidios ca nu a iesit cu tine si ultima modalitate can iesiti si plecati acasa saruta-l undeva intr-un loc puplic

4 răspunsuri:
| xDeniisa a răspuns:

Inseamnă că nu te place. phbbbbt. Dc umbli după el? waiting Fă`i şi tu "ciudă" laughing, cu alţi băieţi.

| Symonutzu a răspuns:

Sunt de acord fai in ciuda cu alti baieti.Aratai ca tu poti trai fara el.Nu uita ca baiatul te va iubi cit timp tu nu te lasi cucerita.Succes.

| jessicaallee a răspuns:

Trebuie sa il cuceresti?
Du-te la el cand e singur si sarutal puppy dog eyes
Sau cand iti face el in ciuda fate ca nu iti pasa:* pana cand vede si el ca degeaba iti face in ciuda
daca iti place asa de mult de el intreaba`l daca vrea sa fiti impreuna nu cred ca e rusinos macar ai incercat:* funda?:X

| Empoirea a răspuns:

Nu il baga in seama si sa vezi cum vine la tine, o sa ii fie ciuda, stiu asta pentru ca si eu is baiat, sau poti sa alegi a 2-a varianta, sa faci tu primul pas, fara rusine, ai incredere in tine