| tiktak44 a întrebat:

FUNDA! Salut, fac de 2-3 luni exercitii cu serii de flotari, 9x16,si am observat ca pectorali au forme si marimi diferite,nu foarte exageratae, dar suficient cat sa ma supere. dreptul este mai jos in partea inferioara si mai plat decat celalalt.In primul rand as vrea sa stiu care este pectoralul mai putin dezvoltat si cum i-as putea egaliza, cat de cat

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

De obicei la cei care sunt dreptaci partea dreapta este un pic mai dezvoltata ca si stanga, la fel si la stangaci. De ce crezi ca ai mai mare forta intro mana decat in alta. Trebe sa mergi la sala si sa faci exercitii de izolare si izometrie.
Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri despre tot ce trebuie sa stii. si are si niste antrenamente foarte smechere

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De asa ceva n-am auzit cum a crescut muschi diferit ce sa spun mai mult sport la mana aia eu flotarii intro mana, gantere, ridicari la bara

| tiktak44 explică (pentru RAY):

Crede-ma ca m-am interesat foarte bine, si nu odata ce iti lucrezi pieptul si pectorali se reliefeaza, vor fi un pic asimetrici,(cauta pe et poze cu modele si actori si uitate atent sa vezi ca toti au diferente).
Pe acelasi principiu nu prea exista femei cu sani perfect egali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci flotari corect nu are cum o parte sa fie diferita de cealalta

| tiktak44 explică (pentru anonim_4396):

Poate nu le fac corecte, dar nu asta voiam sa aflu, ce vreau sa aflu se gaseste in indrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru tiktak44):

Nu poti sa faci nimic decat sa le faci corect si o sa ajunga la fel stai linistit

| tiktak44 explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat intre timp la poze cu modele si oameni lucrati si nu am gasit unul cu pieptul egal

| anonim_4396 a răspuns (pentru tiktak44):

Si eu nu am auzit de unul cu un pectoral mai mare ca altul