| FataOreo a întrebat:

Heei. până nu de mult, aveam un abdomen plat și eram slabă, asta până să merg în Italia și să mănânc zeci de pizza și porții de paste. acum nu am luat mult în greutate, dar am făcut burtică :3 știe cineva niște exerciții care m-ar putea ajuta? dau fundă happy

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Baga exercitii cardio!
O sa scapi de burta. Dar nu mai manca iar paste si alte prostii laughing

| elena445 a răspuns:

Sport in primul rand toate felurile de sport

| cristi966 a răspuns:

Sport...e simplu

| Tis a răspuns:

Foarte mult sport

| Beatrice_Damaris_1997 a răspuns:

Ca sa iti faci din nou abdomenul plat, trebuie sa faci in fiecare zi sau in fiecare saptamana cel putin 20 de abdomene

| Beatrice_Damaris_1997 a răspuns:

Ca sa ai din nou abdomenul plat, trebuie sa faci in fiecare zi sau in fiecare saptamana cel putin 20 de abdomene.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Beatrice_Damaris_1997):

Serios?!
Cineva care are burta poate face 2000 de abdomene pe zi, nu pe saptamana, ca tot nu scapa de ea!