| Anonima3562 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 71m si 56kg, insa problema mea este ca as vrea sa mai slabesc un pic, macar vreo 2-3 kg si sa dau jos burtica pentru ca am un pic, dar nu multa. Treaba este ca eu eram ca batul si credeam ca oricat mananc nu se va pune nimic, insa vara asta nu am mai tinut cont de orele la care mancam si si-au facut aparitia burtica si cateva kg in plus. Eu mananc regulat, adica dimineata mananc un sandwich sau cereale cu lapte, la pranz mananc supa, piure, orez cu carne sau depinde de ce este in ziua respectiva. Felul 2 nu il iau si nici paine nu manac prea multa, adica de obicei o felie. Seara mananc cel tarziu pana in 8 de ex. paste, o felie de paine cu ceva uns pe ea sau iar cereale cu lapte. happy Gustari iau de obicei pe la scoalaa, corn, biscuiti si intre pranz si cina mai mananc cate un baton de ciocolata. Sport mai fac, dar acum ca a venit frigul nu pre am unde si mai fac seara niste abdomene sau alte exercitii pentru abdomen si mai sar coarda in casa pentru ca am spatiu in camera, dar rezultatele nu prea si-au facut aparitia. Cum as putea slabi mai rapid, dar fara diete drastice? Multumesc happy Fundita!

1 răspuns:
| twentyfourjuly a răspuns:

Nu trebuie să mai slăbești...