| gabyyyyy3333222444445566 a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor nu stiu ce sa fac deci peste o zi o sa plec in excursie nu o sa stam mult doar ca s-ar putea sa imi menstruatia si o sa calatorim mult si imi e frica, ca o sa ma simt rau si ca o sa ma patez... ma gandesc sa nu ma duc doar ca nu mai e mult timp de vacanta si macar acum sa ma mai distrez happy happy happy happy
Ce sa faaaccc?
P.S funda :* :*

Răspuns Câştigător
| KM3 a răspuns:

Nu stiu exact ce sa iti spun sa faci, dar macar nu cobi. Fii optimista, nu te gandi ca s-ar putea sa te patezi.De regula, daca te gandesti intens la unele lucruri, cel mai pobabil ele se adeveresc. Chestia este sa nu auto-impui creierului tau ca o sa te simti rau. Daca stii ca ai dureri menstruale, eu iti sugerez sa iei un medicament daca simti ca te doare. Mie cand imi vine menstruatia si ma doare, iau un brufen.
Sper sa te simti bine si sa te poti distra :*. O seara frumoasa!