| vivigreen a întrebat:

Ma place? Adica mereu stam impreuna, adica eu el si prietena mea cea mai buna impreuna cu prietenul lui cel mai bun. Toate pauzele (adica majoritatea) stam si vorbim dar nu apucam nici odata sa vorbim despre "noi".eu il place de mai mult timp si acum nu stiu ce sa-i mai zic... odata cand a fost o furtuna mi-a dat gheaca lui si el a plecat in tricou sau azi de exemlu mi-a cumparat o bratara de unde a fost el in vacanta,, si sigur as mai gasi lucruri dragute e care le face ...Eu nu sunt sigura, imi e frica ca daca ii spun tot ce simt se va indeparta si nu vom mai fi macar prieteni.

3 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Incearca sa te "apropii" si tu de el. Incearca sa faci cateva lucruri dragute care nu tin neaparat doar de o relatie de prietenie. Daca ti`e frica sa nu-l prierzi atunci nu sari sa-i spui tot ce simti, dar nici nu ezita la nesfarsit caci e posibil ca baiatul sa se plictiseasca nevazand nici o schimbare la tine oh go on. Dai si tu cateva "semnale" micute. Bafta :*

| muciferus a răspuns:

".eu il place de mai mult timp" laughing eu il place OMFG! MOR DE RAS Maaa

| vivigreen explică (pentru muciferus):

Scuze ca am o tastatura de ****...