| Robbe a întrebat:

Hei, am o nelamurire...
In casa saritura in lungime o fac de 2, 20m (am masurat cu ruleta) laughing
Dar la sport cand dau proba am vazut ca pune niste linii si nu stiu cum vine asta?

Răspuns Câştigător
| Denyyy_1318 a răspuns:

Trebuie sa te uiti la acele lini! Poate prima linie este de la 0 la 1m, a doua de la 1m la 1, 50m si tot asa mai departe... PS : Asa e la mine la scoala.
Funda? big grin

4 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Sunt eu superom sau e normal sa sar 5 m si nu prea iti plk tie sportu asta?

| Robbe explică (pentru joe2011):

1. N-am inteles ce-ai vrut sa zici!
2.Invata sa scrii corect si apoi raspunde...

| joe2011 a răspuns:

Adica eu sar 5 metri in lungime si tu numai 2::O:O:O:O:O:O:O? ori sunt eu super-man ori tu nu prea le ai cu sportul asta

| bagdanel00 a răspuns:

Dupa acele linii afla cat ai sarit