| RoseAndBiia a întrebat:

Hei. Cum pot scapa de colaceii de pe burta si sa am picioare subtiri? Si mai am o intrebare daca de dimineata am mancat un sandvis la pranz o supa si un ou fiert si daca mai fac la 14:00 ( alerg 15 minute in casa + http://youtu.be/-HJcmTCKGqY. Si la 15:00 mananc o mandarina si un covrig cu mac. Covrigul n-o sa se mai asimileze pe mine nu-i asa? + la 16:30 sa fac insanity workout

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Aiurea. cardio la 14, cardio la 16.30 freci corpul aiurea. e de ajuns insanity 1 data pe zi. cat despre alimentatie mananca din 3 in 3 ore cate putin sa tii metabolismul accelerat. sandwish = paine. lasa painea. mananca mai multe lactate, carne alba, oua (au proteine multe, carbo putini). nu te infometa, nu sari peste mese

| RoseAndBiia explică (pentru JohnnyBi):

Pai da dar pana la sfarsitul lui aprilie vreau sa dau 8 kg jos straight face si ca sa si alerg 15 minute si acela de 9-10 minute ( nu mai sunt sigura cat are ) nu pot sa le fac pe toate la 16:30 o sa pic lata pe jos de oboseala! Mai facusem odata insanity ( bine fara dieta si il mai incalcam putin si am slabit doar vreo 4 kg )

| JohnnyBi a răspuns (pentru RoseAndBiia):

Da mai poti sa slabesti dar fa-o cu cap. insanity ala e bun. eu cand l-am inceput faceam incalzirea si cadeam lat. si in a3a saptamana am reusit sa il fac aproape complet. aia e. incetul cu incetul. dar tu mananci mult prea putin. inteleg ca vrei sa slabesti dar prin infometare?

| RoseAndBiia explică (pentru JohnnyBi):

Pai dar stai putin ai spus ca-mi frec corpul degeaba. Ok, dar aceia de alearga si dimineata si seara cam vreo ora cum sunt laughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru RoseAndBiia):

Frecangii laughing. este de ajuns 1 data pe zi un antrenament cardio. poti sa il faci si de mai multe ori, dar rezultatele sunt de la om la om.

5 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Sport si alimentatie adecvata...