| SuzySweet a întrebat:

Hei! Deci vreau sa am un abdomen plat... Dar acum nu prea e asa. Fac abdomene si exercitii zilnic (acasa), nu mananc dulciuri, dar functioneaza? Spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| GottaBeYou a răspuns:

Da este foarte bine este un pas inainte, dar trebuie sa incepi sa faci din ce in ce mai multe. azi 20 maine 30-40 si tot asa, astfel vei ajunge cu pasi repezi la indeplinirea dorinte tale. Sper ca te-am putut ajuta. Bafta! (funda?)

5 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Cu abdomene nu slabesti. Poti sa faci 3000 de abdomene pe zi, ca tot nu slabesti ( + ca asta e supraantrenament ). Pentru slabit cele mai bune exercitii sunt saritul corzii sau alergarea ( Cardio ). 30 De minute 3-4 zile / saptamana, daca nu poti 30 de minute nu conteaza, mai faci o mica pauza, sau 10 minute azi, dupa un timp 15, si asa progresezi.

+ Ca nu doar dulciurile sunt ceea ce nu ai voie sa mananci! Renunta la mancarurile bogate in carbohidrati cum ar fi cartofii prajiti, orezul, etc. ( Cauti pe google ca sunt mai multe ).

| SuzySweet explică (pentru NDC12):

Eu nu am zis ca vreau sa slabesc...eu vreau un abdomen plat.e cu totul alta treaba

| NDC12 a răspuns (pentru SuzySweet):

Ce logica aveti. si ca sa ai un abdomen plat nu trebuie sa slabesti?

| SuzySweet explică (pentru NDC12):

Draga, eu sunt foarte slaba, dar abdomenul meu nu e prea frumos

| herbil6 a răspuns:

Trebuie sa ai un echilibru intre exercitii fizice si mancare nu poti avea un abdoment plat in 2-3 zile Totusi continuawinking funda daca vrei happy