| ToțiPentruUnu99 a întrebat:

Hei lume! happy Stiti prin Bucuresti o sala de parkour cu sol,si trambulina si loc de aterizare cu pernute si toate cele, ca salile din strainatate cand cauti pe youtube; nu ca as vrea sa fac parkour dar doar pentru backflip si chestii din astea. Am facut gimnastica de performanta de la gradinita pana in clasa 6 si acum mi-e dor de backflipuri si toate chestiile astea happy Deci, stiti cumva? Mersi happy

Răspuns Câştigător
| Stefan_Cristian_1991 a răspuns:

Http://houseofbounce.ro/ nu stiu daca e ce cauti tu dar e interesant

1 răspuns: