| Robbe a întrebat:

Hei lumeeeee, ajutati-ma si pe mine cu un supliment nutritiv care tine procesu de anabolizare, am zis bine?

Vreau cand ma duc la sala sa cumpar sa stiu ce sa-i zic la femeie...

Dati-mi o galeata de cutare...

Sa aiba proteine, carbo si vit...

Am auzit ca trebuie mai mult carbo decat proteine, pentru ca proteinele sunt arse si folosite ca energie in organism deci numai 10% din cantitate este luata in considerare...

Corectati-ma daca gresesc!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Varsta, inaltime, greutate, obiective ( slabit sau masa musculara ), antrenament, buget?
Doar asa pot sa-ti recomand un produs bun