| Robbe a întrebat:

Hei lumeeeee, ajutati-ma si pe mine cu un supliment nutritiv care tine procesu de anabolizare laughing, am zis bine?
Vreau cand ma duc la sala sa cumpar sa stiu ce sa-i zic la femeie...
Dati-mi o galeata de cutare...

Sa aiba proteine, carbo si vit...
Am auzit ca trebuie mai mult carbo decat proteine, pentru ca proteinele sunt arse si folosite ca energie in organism deci numai 10% din cantitate este luata in considerare...
Corectati-ma daca gresesc!

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poi nu stiu.mai mult sau mai putin tot trebuie sa iei vreo 90-120 g proteine pe zi dar, nu te baza pe suplimentu artificial! ca asta poti manca si din mancaruri din bucatariehappy trebuie doar cu prot si carbo, si daca iei mai mult carbo rezulta grasime.

| Robbe explică (pentru klau95):

De ce esti idiot?
Pentru ce naiba ai mai postat daca nu stii.
Pff ce oameni.