| undertaker2106 a întrebat:

Salutare! As vrea sa fac si eu o schimbare am 17 ani 1, 90m inaltime si 58 kg ce exercitii imi recomandati sa fac pentru tot corpul, un program ceva ca banii sa merg la sala nu am? M-am saturat de toti care zic de mine ca sa mananc mai mult sa isi bata joc, vreau o schimbare si nu stiu cu ce sa incep. Am 10 ani de fotbal si masa musculara deloc. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Raizen07 a răspuns:

De când trebuie sa asculți ce zic alții? Cei care îți spun lucrurile astea sunt perfecți? Nu sunt cheli? Nu au cosuri, "țâța" mic?
Ai 17 ani... Ai tot timpul sa pui masa musculara pe tine dar ai grija (o data cu masa musculara creste și greutatea)... Apoi acei prieteni ai tai o șați spună ca ești prea gras, prea mare, prea mult!
Sfatul meu... Dai dracu...
Prietenul la nevoie se cunoaște (mai ales în ziua de azi)...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni,miercuri,vineri acasa cca 40-45 min. 1 set gantere. 1 bara tractiuni afara la coltul blocului. surplus caloric. Succes

| undertaker2106 explică (pentru anonim_4396):

Nu stau la bloc și toate barile sunt mici

| anonim_4396 a răspuns (pentru undertaker2106):

Cumpără ți una

| Ciprian09 a răspuns:

Alearga,mananca sanatos, improvizeaza un sac de box si o sa vezi rezultate! succes!

| DavidQ1 a răspuns:

Ai Instagram? Sa vorbim mai multe acolo? Nu sunt expert dar te pot ajuta cu cateva sfaturi