| beatbox97alex a întrebat:

..am intrebare ..am in clasa un baiat care ma duce la skandenberg in mana dreapta, si altul pe care il pun lejer..si mai tot timpu cel pe care il pun lejer il duce pe cel care ma pune ..cum vine asta.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tu aici gresesti, vorbesc din experienta happy

Si copiii de ce ar face alt regulament? Skandenbergul are regulamentul lui, nu vad niciun motiv sa faci dupa reguli aberante, impuse de tine. E un regulament pentru toata lumea.

Nu bag medicamente sau steroizi, ci suplimente, care e cu totul altceva si toti sportivii le folosesc, sunt mancare concentrata. Si pe langa alea am si 5 mese pe zi, proteine la fiecare masa ( in special carne ).

La 86 de kg cat am acum nu prea poti spune ca sunt "umflat", dar la nivelul tau redus de inteligenta, la ce sa te astepti.

6 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Poate ala pe care il pui tu te lasa sa il pui si il pune pa celalalt sa iti faca in ciuda laughing
Uita-te atent cand dau ei 2 skander la incheietura maini etc.
Si uitete si cand dai tu cu el.
Ai sa vezi diferenta de ce il pune si tu nu
winkingF?

| beatbox97alex explică (pentru Hades98):

Frate,pe ala pe care il pun, il duc cum trebuie, fara sa se lase ..si pe celelat care ma pune il duc cand il prind bine ..si da ai dreptate cu incheietura

| Hades98 a răspuns (pentru beatbox97alex):

Ma daca indoaie incheietura ala ii "pod" nu ii permis! Ala nu stie sa dea skader

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

Cum naiba sa nu fie permis? In skan podul e foarte important, intra in tehnici precum top-roll sau hook.

Skan cu incheietura dreapta e doar side-pressure si nu e foarte eficient.

Tu chiar nu stii mai nimic, nu? happy

| Hades98 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba iaras te bagi u prafule?
E permis la concursuri si din astea dar la copii cand Dau ei nu se prea permite
Tu vorbesti? Care sti doar teorie nu si practica bagi meicamente in tine sa te umfli cel mai penal, mai ales astia care fac fara steroizi si nu stiu ce proteine.
Du-te dracu de umflat numai vb dupa net vorbeste din experienta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Hades98):

Tu aici gresesti, vorbesc din experienta happy

Si copiii de ce ar face alt regulament? Skandenbergul are regulamentul lui, nu vad niciun motiv sa faci dupa reguli aberante, impuse de tine. E un regulament pentru toata lumea.

Nu bag medicamente sau steroizi, ci suplimente, care e cu totul altceva si toti sportivii le folosesc, sunt mancare concentrata. Si pe langa alea am si 5 mese pe zi, proteine la fiecare masa ( in special carne ).

La 86 de kg cat am acum nu prea poti spune ca sunt "umflat", dar la nivelul tau redus de inteligenta, la ce sa te astepti.

| beatbox97alex explică:

Frate ce sa vad acolo?