| Iasmiiina22 a întrebat:

Cum pot invata sa fac sfoara? Funda normal happy

Răspuns Câştigător
| claudiuflorin a răspuns:

Cred ca mai poti reusi. Se numeste a doua sansa. Si eu incerc, am incercat si spagatul si sfoara degeaba nu reusesc am 22 de ani. Inscrie-te la gimnastica, vorbeste cu un profesor. http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4 uita-te pe acest site iti poate fi folositor. Sunt mai multe exercitii la picioare, si apoi sa ajungi in cele din urma la siretul. e destul de greu. trebuie sa ai rabdare si ambitie. Dar de ce vrei sa faci siretul? Raspunde-mi. intrebam din curiozitate.

| Iasmiiina22 explică (pentru claudiuflorin):

Pentru ca sunt la un club sportiv de Handbal happy.si stau in poarta... Si m-ar ajuta mai mult daca as sti sa fac sfoara happy multumesc mult!

3 răspunsuri:
| claudiuflorin a răspuns:

Ca sa poti invata sa faci sfoara trebuie sa ai o varsta mica sa fii copil. atunci picioarele sunt flexibile poti mai usor daca incerci in timp de 6 luni un an 2 ani. Ai varsta inaintata 22 de ani nu cred ca mai poti sa faci ce vrei tu. Trebuie sa fii copil sa te joci cu corpul tau.

| Iasmiiina22 explică (pentru claudiuflorin):

De fapt nu am 22 de ani laughing))) am 14 blushing