| diannna38 a întrebat:

Hei TPU in 2024 Cupa Monidala va fi gazduita de Qatar sau Romania va astept raspunsurile

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

In 2022 e in Qatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt va fin in 2022 si va fi in Qatar. FIFA a declarat oficial acest lucru. Faza cu Romania banuiesc ca a fost o gluma, bine, eu m-as bucura, ca asta ar fi singura sansa prin care ne-am califica si noi la turneul final.

| diannna38 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca va fi in 2026 In Romania pentru ca in 2018 va fi in rusia si 2022 in Qatar

| anonim_4396 a răspuns (pentru diannna38):

Inca nu s-a decis unde se va juca in 2026.
Cat despre partea cu Romania, tu chiar vorbesti serios? Noi n-avem bani de un **** de autostrada si organizam Campionatul Mondial? In afara de National Arena nu cred ca se mai incadreaza vreun stadion in standardele cerute de FIFA.

| diannna38 explică (pentru anonim_4396):

Ar merge si Cluj Arena