| Fulgeruul a întrebat:

Hei TPU.Mi-am cumparat o minge Diadora noua si am dat 60 lei pe ea! Problema este ca e foarte tare macar umflata, macar desumflata si nu sare deloc, deloccc! cat as umflao...Din ce cauza?sad FUNDA!

Răspuns Câştigător
| maryAany a răspuns:

Din cauza stratului prea gros de material din care este facuta pentru a rezista, iti recomand o minge simpla si ieftina. Funda

| Fulgeruul explică (pentru maryAany):

Am vazut mingi mult mai grose straight face dar sar bine si sunt mai moistraight face

1 răspuns: