| DeMoniKBoY a întrebat:

Hei TPU puteti sa-mi ziceti ce alimente sa nu mananc pentru abdomen sa se vada pernutele sau un program as vrea sa fac un abdomen de invidiat multumesc

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Nu trebuie sa mananci carne grasa gen porc.Mananca mai mult carne de pui de vita de preferat facuta la cuptor pe gratar sau prajita dar fara ulei.Fa cat mai multe abdomene, extensi, ridica greutati (se incordeaza si muschii de la abdomen dar si pectorali). Bafta.

| DeMoniKBoY explică (pentru Pufffx):

Painea are ceva de a face?

| DragosteDePrimavara a răspuns (pentru DeMoniKBoY):

Paine e cea mai mortala!+ca face si rau in organism!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pufffx):

"Fa cat mai multe abdomene", cel mai IDIOT sfat posibil

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deeah2elen a răspuns:

Alimentatie+ exercitii =patratele intr-un timp indelungat bineinteles.
Exercitiile pentru abdomen de invidiat se gasesc pe youtube.