| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Vreau sa am muschi pe mine si un abdomen de invidiat. Ziceti-mi si mie exercitii si ce pot sa mananc ca sa dea rezultate big grin

3 răspunsuri:
| EuKittyLove a răspuns:

Pt abdomeni poti incerca si tu sa faci macar 10 abdomene pe zi, dar in fiecare zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru EuKittyLove):

In fiecare zi = progrese proaste, mai documentati-va

Si legat de intrebare : ce vrei tu necesita ani de studiu, ori te pui serios si citesti zeci si sute de articole de fitness, nutritie si iti faci un jurnal de alimentatie ORI angajezi un nutritionist / antrenor personal