| zSeba a întrebat:

Stiți voi pielea aia de pe abdomen, mna pai eu am six pack (si nu vă gândiți că îl am vai si amar că este destul de bine facut) dar nu-mi place pielea aia nu știți cum sa scap de ea? Sau cum sa o transform în mușchi? Dacă sunt anumite exerciții sau orice pentru a scăpa de ea pentru că e foarte moale si nu-mi place...
Dau funda ❤️

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai macar 70kg? Ideal ar fi 80. Ca daca ai "six pack" la 50-60 kg, atunci nu ai muschi, esti doar un slabanog cu patratele...