| MandM04 a întrebat:

Voi ce faceti cand va propuneti sa faceti sport dar nu aveti niciun chef? Cum va automotivati?

Răspuns Câştigător
| foca21 a răspuns:

Clar muzica ajuta... eu una cel putin fac sport numai daca ascult muzica. Ma motiveazatongue

4 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Daca e vorba de gimnastica, pur si simplu pun niste melodii care ma motiveaza (eu am un playlist) si incep. Imi fac o lista cu exercitii si nu ma las pana nu le termin.
Daca e vorba de sporturi gen baschet, fotbal, etc pur si simplu imi intreb prietenii daca vor sa jucam...

| sarah15 a răspuns:

Pur si simplu ma ridic de pe scaun/canapea si imi propun sa fac sport pentru ca e sanatos si imi face bine si nu trebuie sa aman pentru a sta degeaba. Caut niste muzica ritmata si ma pun pe treaba! Sportul e sanatos si te ajuta sa fii mereu in forma, chiar daca nu avem chef, pur si simplu ma apuc sa fac si dupa imi trece "lenea". Sper ca ti-am fost de ajutor, nu te mai gandi la nimic si pune-te pe treaba daca vrei sa arati si sa te simti bine! big grin

| sarah15 a răspuns (pentru sarah15):

Eu chiar daca nu am chef* Scuza-mi greseala, am scris repede.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Asculta muzica dar de asta mai incitanta!