| Luck19 a întrebat:

Heihei TPU
fac tenis de performanta si vreau sa ma duc la un campionat de juniori
dar un stiu daca treuie sa platec
daca da atunci cati bani trebuie sa platesc

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa platesti, totusi daca ai nelamuriri legat de ceva, consulta-te cu antrenorul.

5 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa spui si in ce localitate stai?happy

| Luck19 explică (pentru Aditzu1988):

Nu cred pretul e acelasi ori unde stai?

| Aditzu1988 a răspuns:

Pretul nu este acelasi ORIUNDE stai. Intr-un oras mai mare precum Bucuresti, Iasi, Timisoara etc. sunt mai multe baze sportive, concurenta mai mare preturi mai mici. Si daca vrei un raspuns cat mai corect trebuie si o intrebare pe masura.

| Luck19 explică (pentru Aditzu1988):

Am inteles

| Luck19 explică (pentru Aditzu1988):

Apoi pe masura e intrebarea