| alexstar_1336 a întrebat:

Heii TPU,Ma puteti ajuta si pe mine cu un program la sala? :'( Nu prea stiu,adica nu ma descurc rolling on the floor) P.S. Ma axez mai multe pe piept,brate si alergat big grin Va rog, dau funda :*!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cardio e esential combinat cu culturism, proteine multe

| Moonlight15 a răspuns:

2-3 ori pe saptamana? Si cum cresti? Un muschi il lucrezi odata pe saptamana, este suficient. Incearca sa mananci si lasa sa foloseasca el creatina.

Luni: Piept
Marti: Spate+ Trapez
Miercuri: Umeri+ abdomen
Joi: Cardio
Vineri: Biceps+ Triceps
Sambatatongueicioare + Abdomen
Duminica: Pauza
Asta este programul meu, tu poti sa ai pauza joi daca nu vrei cardio.

| OrangeFga a răspuns:

Practic si eu sala de cateva luni. Programul trebuie sa ti-l faci propriu, nu cum e pe net. De exemplu, daca nu ai pieptul /bicepsii dezvoltati, incearca sa insisti pe ei, lucrezi muschii respectivi de 2-3 ori pe saptamana, iar restul zilelor te ocupi de alte grupe musculare. Incearca sa-ti procurezi Creatina Monohidrata, ti-o recomand. Pentru a te organiza mai bine fa-ti un fel de carnetel, si iti treci acolo. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Kitt3 a răspuns:

"Muschii mei minte nu are, dau cu parul' pana doare"
Nu stiu de ce dar asa ii vad pe cei care zic ca merg la "sala" (fara suparare)