| AndreeaLuiza21 a întrebat:

Heiiii alergatul pe loc slabeste?
Daca as alerga 20-25 de mimute in fiecare zi mi-as subtia picioarele?

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Daca alergi 20 de minute zilnic si mananci tot ce ti trece prin cale nu slabesti
Cu un regim cat de cat normal daca alergi zilnic o sa ai picioarele mai tonifiate
Mai bine alergi in parc sau unde vrei decat sa alergi pe loc, pentru rezultate bune incerci HIIT

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu isi recomand instanty acolo e nebunie si da ca fata culturism bady beast

| Madalin01 a răspuns:

Hei, eu iti propun in loc sa alergi pe loc sa faci cardio, vei avea rezultate nu doar la picioare, gasesti pe youtube ogramada de exercitii si antrenamente. Succes!

| adolfhitlers a răspuns:

Doar nu esti hamster?