| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Hey,am 14 ani si anul asta termin clasa a8-a intrebarea este daca are ceva daca ma reapuc de fotbal la 14 ani(unii mi-au spus ca este prea tarziu), dar pana la urma multi fotbalisti se apuca de fotbal dupa varsta de 14 ani ce parere aveti voi?(eu am mai jucat 4 luni fotbal cand aveam 12 ani)

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fotbal nu este tarziu la 14 ani. Poate ai auzit de Culio, fostul fotbalist de la CFR Cluj, acesta spunea ca s-a apucat serios la 19 ani, pana atunci a lucrat in constructii. Poti merge la un club care are juniori sau la o scoala de fotbal, daca ai talent si esti muncitor vei reusi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
4 luni nu spune nimic de performanțele tale!
Mergi la un club sportiv.
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Doar pentru lasi si puturosi este tarziu ok?
Succces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc tarziu reapucate de fotbal, du-te la o scoala de fotbal

| dyk3yy a răspuns:

Nu este deloc tarziu.

| Adelin89 a răspuns:

Te poti reinscrie! Bucura-te de fotbal!