| joe2011 a întrebat:

Hey:am cam ramas fara bani sa-mi iau proteine(momentan)si ma gandeam ca daca as manca multi cartofi (fierti desigur), iaurturi si as bea lapte as putea sa le inlocuiesc pentru putin timp

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

Mai bine fa-i asa. Un litru de lapte pe zi si 3 oua (fierte) + un iaurt mare + mesele normale zilnice (macar 4 la numar) iti vor asigura macar 100 g de proteine. Deci ce vrei mai mult. Cat sa cresti doar cu mancarea happy. Nu patesti nimic daca intrerupi administrarea de proteine. E chiar recomandat sa mai opresti administrarea deoarece dauneaza sanatatii si forteaza corpul sa se obisnuiasca cu aceste doze foarte mari, deci nu se mai asimileaza proteinele, deci crestere nu va mai exista.

Multa bafta!