| purpleeyes_1427 a întrebat:

Credeti ca asi putea slabi cu aceasta dieta? - Se pierde 1 kg pe zi –
- Prima zi: 1 l de lapte sau 2 iaurturi.
- A doua zi: 1 kg de fructe sau legume.
- A treia zi: 1 kg de cartofi fierti.
- A patra zi: 400 g carne fiarta, fara grasime.
In timpul regimului se beau multe lichide

sunt foarte disperata ca ma tot ingras cate putin daca nu este buna dieta dati-mi altele dar pe zile putine sau alte solutii
funda

Răspuns Câştigător
| Wildie a răspuns:

Buna! Nu tine diete, doar mananca mai putin, si multe legume pe zi. Nu mai manca seara si daca iti vine foame bea apa.Asa am slabit eu 6 kg in 3 luni
!

2 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Este foarte buna dietabig grin incearc-o

| Claudiu2011 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa slabesti doar cu reteta asta fara sport fara nimic.si laptele nu e bun consumat in cantitati mari.