| blackpink_4739 a întrebat:

Hey!
Aveti idee care sunt cele mai eficiente exercitii fizice?big grin Ma intereseaza in special pentru fesieri, picioare si abdomen (chiar in ordinea asta)... Si ce parere aveti despre eliptice? Ce trebuie sa urmaresc atunci cand imi achizitionez una?
Multumesc anticipat!batting eyelashes

1 răspuns:
| dumitras2000 a răspuns:

Eu tot am facut exercitii fizice la abdomen si cred ca te pot ajuta cu ceva intra pe www.youtube.com si scrie 8 minute pentru un abdomen perfect si te va ajuta cu abdomenul