| Ionut46523 a întrebat:

Hey, deci am mai pus intrebari pe acest forum legat de motociclete si inca sunt nehotarat. Am 2000 de euro pentru a imi achizitiona o motocicleta, plus banii de permis A1. Eu locuiesc la oras, mai exact in Gura Humorului dar si zona impadurita. Nu ma pot hotara intre motocicleta sport si enduro deoarece amandoua imi plac. Care credeti ca ar fi potrivita pentru un incepator? Sport sau enduro. Dau funa!

1 răspuns:
| AndreiBatman a răspuns:

Un motocross ar fi mai indicat, pentru ca te distrezi cu el, poti merge prin padure sau drumuri cu piatra dar si pe asfalt, eu ti-as recomanda motocross, dar depunde si de tine ce ai vrea sa faci...