| Finn56ana a întrebat:

Hey imi puteti va rog spune si mie cum sa fiu mai energica? Cum sa nu mai mananc mult, prostii.etc. Canale de Youtube cu exercitii. Cum sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Daca ai tendinta sa mananci dulciuri, de ce nu.ti faci tu prajituri in casa (sunt mult mai sanatoase decat cele din comert, poti face chiar si cipsuri acasa )

5 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Sport, dieta echilibrata.

| Finn56ana explică (pentru aneliram):

Mersi mult)

| aneliram a răspuns (pentru Finn56ana):

Cu placere.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Mersi pentru funda!

| Finn56ana explică (pentru aneliram):

Cu milt drag

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Daca ai tendinta sa mananci dulciuri, de ce nu.ti faci tu prajituri in casa (sunt mult mai sanatoase decat cele din comert, poti face chiar si cipsuri acasa )