| whein1991 a întrebat:

acum 2 saptamani mi-am fisurat cotu si mi-am pus toata mana in ghips, acum trebuie sa il mai tin o saptamana dupa care o sa fac 10 zile de recuperare. Credeti ca prin iunie o sa pot face din nou sala cu greutati medii? Am 14 ani si am facut 6 luni de sala.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Imi pare foarte rau de tine da cum s-a intamplat? Oricum sper ca o sa reusesti sa continui cu sala succes.

| Hades98 a răspuns:

Cred ca da dar. vei avea unele dureri "retineri" cand le vei face.
bafta!

| Boti13 a răspuns:

Eu cred ca da.Si mult noroc eu sper ca te vei face bine.