| Dedice a întrebat:

Hey TPU.Acum cateva zile am dat de un program de antrenament,, Shaun T Insanity Workout".As dori sa stiu daca merita sa ma apuc de el. Dupa cate saptamani se observa rezultatele? Multumesc big grin happy

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "saptamani"? Rezultate adevarate se vad in minim 6-7 luni. Rezultate "bune" se vad in 2-3 ani.

Copil mic... vrea rezultate in "saptamani".

| TudorMontana a răspuns:

Depinde, in ce consta acest program? abdomen? piept? trebuia sa explici mai detaliat, atentie: singurii muschi pe care ii poti antrena zilnic sunt cei abdominali si gambele, daca faci piept sau alte grupe, nu uita pauza 48 h minim, eu ti-as recomanda niste exercitii de push-up, gasesti pe youtube o gramada, pe levele: level 1, 2, 3, depinde si cum te antrenezi ''psihic'', daca esti mai grasut sau mai putin grasut, daca nu esti grasut rezultatele se vor vedea repede, nu uita sa mananci si sanatos, poti sa tii de exemplu o dieta bogata in proteine: lapte, oua, CARNE, si rezultatele vor aparea mai repede, deoarece umfla putin muschii, sper ca te-am ajutat, nu uita: ''NEVER GIVE UP'', eu sincer, am obtinut un six packs in 4-5 luni si nu m-am straduit mai deloc...continua sa muncesti si rezultatele curg de la sine, nu renunta, bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru TudorMontana):

Serios? poti antrena abdominalii zilnic? si de 2 ori pe saptamana cred ca e prea mult pentru abdominali, ce sa mai zic de zilnic laughing