| SmoKeD a întrebat:

Hey tpu.Am citit pe anumite siteuri ca flotarile obisnuite dezvolta doar o parte din piept.Este adevarat? Daca da, ce tipuri imi mai recomandati?

E ok sa fac exercitii pentru triceps + flotari normale in aceeasi zi?

Fundoitongue

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Poti face si alte flotari gen :
Diamond
SpiderMan
Pseudo
etc.
Nu neaparat doar normale.
Cele mai bune flotari sunt cele executate cat de corect cu putintawinking

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Asa nu faci muschi nici pe departe, mult prea multe repetari

| Cosmin86 a răspuns:

Sigur ca da... copil mic, crede ca face brate de fier laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Pentru brat de fier se fac MAXIM 5 repetari cu o GREUTATE MARE.

Peste 5 repetari deja nu prea mai creste forta.

Dar ce sa explic unui COPIL MIC rolling on the floor

| MEIALI a răspuns:

Asa nu faci muschi

| Viorel2132134 a răspuns:

Eu fac cate 10 flatari pe ora si sunt deja la 2570 de flatari