| Saibot95 a întrebat:

Pentru 50 de flotari zilnic 50 de abdomene cam in ce perioada de timp se pot observa ceva diferente?
Precizez ca flotarile sunt 20-diamant 20-intre 2 scaune si 10-batai din palme! Dau funda! Apropo pentru bicepsi si pectorali ce tipuri de exercitii recomandati?

Răspuns Câştigător
| yonutz003 a răspuns:

Sall Poti observa diferenta dupa cel putin 30-45 de zile.Si incearca sa le faci in serie 12-12-12 de 12 ori deci 12-flotari, 12-abdomene, 12-genoflectiuni de 12 ori Funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru yonutz003):

Ce naiba inseamna "genoflectiuni"? Esti analfabet?

| Saibot95 explică (pentru Cosmin86):

Aaa
acum am observat greseala...era genoflexiuni dar la ora aia. oricum MY BAD! Mersi pentru atentionare!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Saibot95):

Cuvantul "genoflexiuni" nu exista

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Antrenament de copil mic.

Pieptul se lucreaza intens, O DATA PE SAPTAMANA.

zilnic = progrese lente si proaste

mai documenteaza-te

| pcsick a răspuns:

Te pregatesti pentru sfarsitul lumii?laughing