Întrebare recomandată | thewolf1222 a întrebat:

Care creatina credeti ca este mai buna?
Capsule sau praf?

Răspuns Câştigător
| DanyelDani88 a răspuns:

Eu mereu am folosit pudra, creatina monohidrata pudra fiindca este absorbita in cea mai mare cantitate de catre organism(Asa imi recomandau cei de la sala si antrenorul). Am folosit Creapure de la Pro Nutrition. Plus ca ar veni mult mai multa, iti reglezi portia in functie de cata doresti, o iei cu o gura de apa si bei multa dupa, aia a fost, stii ca ai asimilat-o.
Pace!

6 răspunsuri:
| alexwahl a răspuns:

Cea mai buna creatina e mancarea sanatoasa. De creatine o sa te saturi cand vei avea probleme cu rinichii.

| Temüügin a răspuns:

Amandoua au acelasi efect. Uite aici un video detaliat despre creatina https://www.youtube.com/watch?v=yyXoI1Hbimg

| suntroman a răspuns:

Eu zic ca praf eu am luat din asta si e foarte buna

LINK
https://www.megaproteine.ro/......Iron-Cre3/

| litteram29 a răspuns:

Praf,se asimileaza mai bine si mai rapid

| Alex_Bobo_1997 a răspuns:

Praf

| Neamtu95 a răspuns:

Praf