| Robbe a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o problema, fac bodybuilding de aproape 1 an si am observat ca nu prea pot sa trag cat trag cu mana stanga, adica pe antebratul stang am venele normal pozitionate, iar pe antebratul drept nu is toate la locul lor.
Nu stiti cumva cum pot sa-mi. pozitionez venele exact ca la antebratul stang? E o intrebare cam stupid, dar altfel n-am stiut sa ma exprim happy
Mersi.

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Corpul nu e chiar simetric, sa stii.
Venele exista dar probabil nu se vad (pe bratul drept)
Problema de forta nu vine de la pozitionarea venelor, e ceva specific oamenilor sa aiba un brat mai puternic
"cum pot sa-mi pozitionez venele" are you serious?!

| xBya a răspuns:

Cu mana stanga.

| Robbe explică (pentru xBya):

Sa mori tu? happy

| xBya a răspuns (pentru Robbe):

Sa moara mortu, ca cu dreapta nu cre`ca poti.
Btw, ce intrebare stupida...

| Robbe explică (pentru xBya):

S-o gasit si prostu sa raspunda happy Hai iesi. mm

| Wehes a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.
La inceput am avut si eu o problema, aproape la fel, in sensul ca pe bratul stang aveam venele mai dezvoltate ( vizibile ) fata de bratul drept.
In timp, se vor egala.
Bafta!

| cristi1505 a răspuns:

Nu ai cum! Asta e geneticul tau.