| SalvatoreLeon a întrebat:

ce fel de creatina credeti cai cea mai concentrata pastile/praf/tablete si ce mai sunt? din praf stiu ca te tine mult laughing da nu stiu daca sunt la fel de concentrate ca pastilele sau tablete

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La fiecare produs scrie concentratia.

Nu are importanta daca e sub forma de tablete sau praf, tot 5 grame / zi iei

| kosyi a răspuns:

Pai concentratia depinde si de calitatea lor cu cat e mai scumpa cu atat e mai buna... poti sa citesti pe ele

| SalvatoreLeon explică (pentru kosyi):

Pai si cam ce imi sugerezi pentru 1 luna am vazut ca toata lumea bea shakuri din astea si am zis ca nu-s asa bune de aceea credeam ca pastilele sunt mai concentrate. Eu am luat pana acum Creatina 3CM adica 3 feluri de creatina combinate intr-o capsula

| cristif a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Eu zic sa iei STORM. Si eu doresc sa mi-l comand de pe bodybuilding. Si e acea creatina care nu trebuie amestecata cu dextroza pentru asimilare. big grin

| kosyi a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Incearca sa iei cell tech e foarte buna da trebuie sa tragi tare sa te fortezi putin pentru rezultate bune

| SalvatoreLeon explică (pentru kosyi):

Ce zici cai mai bun Weider sau Universal Storm?

| kosyi a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Http://www.bodybuilding.com/store/muscletech/cell-tech.html uite aici cred ca e 1 mil si ceva in salile de forta si e foarte buna